Studio With Best View Of Dubai

  • 33 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Studio With Best View Of Dubai van 33 m² heeft uitzicht over de zee en ligt in de buurt van Mamsha Street. Het gastvrije 1-slaapkamer appartement is gelegen op afstand van 21 km van Business Bay Metro treinstation en op ongeveer 650 meter van Big 17 Ain Dubai / Madame Tussauds busstation.

Het appartement omvat 1 badkamer. Verder is er een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar.

Bovendien biedt Studio With Best View Of Dubai gasten toegang tot een wellnesscentrum, wat hun ervaring nog verder verbetert.

Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt de accommodatie zelfvoorzienende opties zoals koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.

Het appartement biedt accommodatie in de wijk Dubai Marina, op 2 km afstand van de Torch. Studio With Best View Of Dubai is ook niet ver van het winkelcentrum Dubai Marina gelegen. Deze stijlvolle accommodatie in Dubai is binnen 15 minuten wandelen vanaf XLine kabelbaanstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Studio With Best View Of Dubai
Vacationer Holiday Homes I Gorgeous Studio With City Skyline View I Prime Location In Marina
Mobiele prijsaanbieding

Vacationer Holiday Homes I Gorgeous Studio With City Skyline View I Prime Location In Marina

8.0
Heel goed 12 beoordelingen
16 m van de accommodatie
Barsana - Sapphire 3Br Suite - Marina & Sea Views
Mobiele prijsaanbieding

Barsana - Sapphire 3Br Suite - Marina & Sea Views

110 m van de accommodatie
Amazing Roof Top Pool In Nice 1 Bhk Flat In Marina
Mobiele prijsaanbieding

Amazing Roof Top Pool In Nice 1 Bhk Flat In Marina

7.0
Goed 1 beoordeling
149 m van de accommodatie
USD 182 USD 164
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    34 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    21 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Buitenzwembad
    • Ligstoelen

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Licentienummer1123165
    Veelgestelde vragen
    • Hoeveel kost het om bij dit gastvrije Studio With Best View Of Dubai te verblijven?
      Een overnachting in dit gastvrije Studio With Best View Of Dubai kost $61.
    • Welk openbaar vervoer is er in de buurt van Studio With Best View Of Dubai?
      Het dichtstbijzijnde treinstation is Business Bay Metro, gelegen op afstand van 21 km van Studio With Best View Of Dubai.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit gastvrije Studio With Best View Of Dubai?
      Restaurants in de buurt van dit gastvrije Studio With Best View Of Dubai zijn onder andere The Blacksmith Smokehouse en Iwok restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Is er een keuken in dit appartement?
      Bij dit appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
    • Wat is de afmeting van dit gastvrije Studio With Best View Of Dubai?
      Dit gastvrije Studio With Best View Of Dubai meet 33 m².
    • Is er een zwembad in Studio With Best View Of Dubai?
      Ja, Studio With Best View Of Dubai heeft een zwembad op het dak.
    • Ligt het appartement naast het treinstation?
      Het treinstation Business Bay Metro bevindt zich op 40 minuten rjden weg van het appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    34 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    21 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Studio With Best View Of Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten